Ne prends pas trop de place
On est bien assis et dans le coffre de voiture cela ne prend pas beaucoup de place
- Comfort
- Compactheid
- Eenvoudig mee te nemen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
On est bien assis et dans le coffre de voiture cela ne prend pas beaucoup de place
Ürün kaliteli ve rahat
świetne krzesło. łatwo się składa, dzięki gumce się samo nie rozkłada jak większość. jedno sprawuje się kilka lat, a teraz dokupione drugie :)
kullanışlı
Yıllardır kullandığım ürün bu sefer hediye olarak aldım gayet başarılı
excelente
Produkt jest dobrej jakości. Spełnia swoje parametry, polecam.
Lepo zložljiv, trpežen in celo udoben.
Super ok
Kendim için aldım çok kaliteli ve rahat taşımasıda gayet kolay çok hoşuma gitti ama keşke kılıfı da içinde olsaydı ekstra kılıfta almak gerek.