Mój rozmiar 37 (krótkie palce,...
Mój rozmiar 37 (krótkie palce, stopa trochę szeroka) i rozmiar 37/38 jest trafiony. Klapki są idealne na długość i nie za wąskie. Podeszwa osłania całkowicie od spodu przyczep paska. Materiał bardzo przyjemny i solidny. Lekkie i wygodne. Paski są tak umiejscowione, że fajnie trzyma stopę . Kupiłam bo były w promocji, cena wyjściowa trochę za wysoka
- Pascomfort
- Stevigheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

