Velmi slušivá, pohodlná na noš...
Velmi slušivá, pohodlná na nošení, vhodná i na běžné nošení, lehoučká, skladná, pokud nejsou velké mrazy nosím celou zimu, oceňuji příjemnou podšívku na límci u krku, vnitřní kapsu na zip. Velmi ženský střih! Překvapivě odolný materiál, přestože vypadá tenký, nikde se nezatrhla a peří vůbec neleze ven. Lze vyprat v pračce (i když po vydání vypadal
- Warmte
- Compactheid
- Waterafstotend

