super kurtka
Kurtka ciepła, lekka, wygodna, funkcjonalna i ładna.
- Warmte
- Compactheid
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kurtka ciepła, lekka, wygodna, funkcjonalna i ładna.
Dobrze leży, zakrywa pośladki, 5 kieszeni i dla mnie na krótkim rękawku daje radę do około -8C. Na mrozy przydatny kaptur z regulacją. Jestem z niej bardzo zadowolony (mam już MT100 na nieduże mrozy/okolice zera i liczyłem na to, że 'większy brat' będzie tak samo fajny - jest nawet lepiej).
utilisé en randonnée par temps froid et venteux ou à la halte - très confortable et très chaude.
Super confortável e quente conforme o esperado
agréable et légère . La doudoune tient bien au chaud
Ciepła, zgodnie z deklaracja producenta do minus 10. Lekka i nie krepuje ruchów :) !
Bardzo przyjemna, lekka i ciepła kurtka. Jak nie ma morozu to używam na samą koszulkę. Jak jest zimniej to na zewnątrz wiatrówka z membraną a pod nią jakiś sweterek. Generalnie bardzo ok. Najbardziej lubię ocieplany kaptur, który super grzeje i dobrze przylega do głowy.
Doudoune très légère et compacte.
Je m'en sers comme seconde couche sous une parka -20 degrés au Canada.
En France elle sera parfaite pour faire de la randonnée en montagne.
Très bien
Изключително доволен съм от пухенката и я препоръчах на всички мои приятели