Szeretem
Van már Simond kabátom... Ebben sem csalódtam. Kényelmes elég meleg és mozogni is jó benne. Mióta megvan azóta le sem szakad rólam.
- Warmte
- Compactheid
- Gewicht
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Van már Simond kabátom... Ebben sem csalódtam. Kényelmes elég meleg és mozogni is jó benne. Mióta megvan azóta le sem szakad rólam.
Ok
Polecam
J'ai utilisé cette doudoune plusieurs fois pour divers projets et à chaque fois elle a largement fait le job ! J'en suis extrêmement content et j'ai hâte d'aller l'essayer sur des 4000m l'année prochaine !
Ehrlich gesagt, war ich etwas skeptisch, ob eine Daunenjacke von Decathlon etwas sein könnte. Jetzt ist sie meine Lieblingsjacke geworden. Look/Design sind sehr modisch und gefallen ausgesprochen gut. Sie hält (kälter wurde es bisher nicht) bei -2 ° C nur mit einem T-Shirt drunter angenehm warm. Erst einige Tage später habe ich festgestellt, dass
Es ligero y caliente, aunque no lo he probado en temperaturas inferiores a 2 grados
Ciepła i mało miejsca zajmuje po skompresowaniu . Maz zadowolony
Bardzo fajna kurtka na co dzień, lekka i ciepła, krój dla alpinistów sprawia że jest bardzo wygodna. Polecam
to to, że uwielbiam pojemność kieszeni w niej się znajdujących. Do dyspozycji mamy dwie kieszenie z przodu i jedną na piersi zapinane na zamek. Oraz dwie głębokie wewnętrzne. Przy ilości carów, które na co dzień noszę ze sobą, sprawdzają się idealnie, a nawet czasami ciężko mi się odnaleźć w ich czeluściach. Podoba mi się to, że w kieszeni na piers
Kurtka zgodna z opisem. Z uwagi na sposób wszycia rękawów, dla barczystej osoby lepiej wybrać większy rozmiar.