Trochu pouští peříčko ale uvid...
Trochu pouští peříčko ale uvidíme po delším užívání
- Gewicht
- Warmte
- Compactheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Trochu pouští peříčko ale uvidíme po delším užívání
towar w pełni spełnia moje oczekiwania.
Çok hafif ve çok sıcak yutuyor. Üstelik çok şık.
Kann mit den 3x teureren Markenprodukten mithalten und steht in nichts nach. Top!
Convient à mes attentes
Nie ogranicza ruchów. Wypełnienie puchem równomierne, kask chowa się pod kapturem bez problemów, ściągacz w kapturze pozwala swobodnie regulować przylegnie do głowy. W zastawie duuuża łata samoprzylepna do naprawiania rozdarć. Polecam
Ok
Très bon produit
Kurtka puchowa - towar wart swojej ceny.
Bunda naprosto super! Stahovaní na spodku je pevné a zároveň velice jednoduše ovladatelné jak zatáhnutí tak uvolnění rychlé a efektivní. Stahování kapuce to samé, dobře vyřešené! Veliké kapsy jak na ruce tak i na hrudi + další dvě uvnitř bundy bez zipu na rukavice a čepici taky super! Na 182 cm a 85kg velikost 2XL a sedí mi akorát, L a XL