Bon produit. Bon rapport…
Bon produit. Bon rapport qualité/prix. Elle mériterait d'être un peu plus chaude.
- Warmte
- Gewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Compactheid
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bon produit. Bon rapport qualité/prix. Elle mériterait d'être un peu plus chaude.
Muy comoda y caliente, ideal para montaña!
Zakupiłem ją, ponieważ nie ma już poprzednika. Okazuje się, że strona Decathlonu wprowadza w błąd - stosunek puchu do pierza to 80/20, a nie 90/10. Poza tym ten model jest sporo cięższy od poprzednika. Nie wiem czy nie zwrócę.
Dzień dobry,
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Przepraszamy za wszelkie niejasności związane z opisem produktu na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje były jak najbardziej precyzyjne. Oczywiście na stronie wystąpił błąd, który został już zgłoszony.…
Świetna kurtka. Mieści się w specjalnym woreczku (przypięty w kieszeni) lekka i bardzo ciepła. Polecam cena do jakości odpowiednia.
Cok beğendim
Bardzo wygodna i ładna kurtka. Wykonana z dobrej jakości materiału.
Harika bir ürün.
calidad precio insuperable
Отлично качество за цената си .Красиво на външен вид. Може щеше да е по добре ако беше една идея по топло
Dans la description il est indiqué que le garnissage se compose de 90% duvet et 10% plumes alors que dans la composition i est mentionné 20% plumes et 80% duvet. Pouvez vous confirmer?