Bunda naprosto super! Stahovan...
Bunda naprosto super! Stahovaní na spodku je pevné a zároveň velice jednoduše ovladatelné jak zatáhnutí tak uvolnění rychlé a efektivní. Stahování kapuce to samé, dobře vyřešené! Veliké kapsy jak na ruce tak i na hrudi + další dvě uvnitř bundy bez zipu na rukavice a čepici taky super! Na 182 cm a 85kg velikost 2XL a sedí mi akorát, L a XL
- Gewicht
- Warmte
- Compactheid

