Çok kaliteli
Çok memnunum
- Eenvoudig onderhoud
- Gemakkelijk in gebruik
- Vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Çok memnunum
Ottima la uso quotidianamente a lavoro non si rovina
Z bidonu dosyć regularnie wylewa się woda, jak nie stoi pionowo. Nie jest to z winy użytkownika, ponieważ zawsze sprawdzam, czy jest prawidłowo domknięty, i czy gumka leży w odpowiednim miejscu.
Lahev je lehká, příjemně se drží. Má krásnou barvu a hlavně nemá nápoj příchuť plechu. Na cesty doporučuji vzít s sebou!
Bonjour c'est très bien
La gourde n'est étance que si l'on en lève la partie qui sert à la suspendre
Fuite au goulot
Verte agua.
Hem aşırı küçüktü, hem yatayken kapağından su sızdırdı.
Perfecta para el verano