ok, póki co trasa maks 70km
siodełko, niestety za szerokie wymienię na inne (xs rower, tak serio? kierownica dostosowana rama itp a to jak na rozmiar xl.) regulacja przerzutek nie unikniona. Kierownica piękna wygodna, nawet owijki nie chce zmieniać. i ten kolor 😍

