Super, j'ai pu la mettre tout ...
Super, j'ai pu la mettre tout l'hiver pour les sport de neige comme le quotidien.
- Warmte
- Waterdichtheid
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Super, j'ai pu la mettre tout l'hiver pour les sport de neige comme le quotidien.
Labs
Hrejiva s nepriefucna
I do recommend this jacket. It is warm and really windproof and waterproof. I wore it in Norway under rainy,cold and windy weather and I stay dry and warm. Taking time to write the review as those helped me in my choice to buy this jacket. Thank you to people who wrote them
perfetto
La uso a diario y es cómoda, ligera y caliente
Geaca este foarte frumoasă, călduroasă, ușoară și accesorizată. Am urmărit tot lotul de geci și am constatat că este un viciu la întreg lotul: magneții de închidere nu se pot suprapune, sunt la distanță, este un viciu de proiectare sau de execuție; practic, geaca nu se închide decât din fermoar iar restul fantei stă în vânt.
Really warm. The hand warmer pockets are an excellent addition
Bardzo udany zakup.