Jó, de télre ez se lesz elég meleg.
Nagyon tetszik a kesztyű a láthatóság miatt, de ez se lesz elég meleg. Kb. 2-5 fokokban teszteltem és 20 perces út alatt már ebben is elkezdtek fázni az ujjaim, pedig azt vártam, hogy ennél melegebb már nem fog kelleni. Tény, hogy alkaltilag is fázós vagyok, de azért kicsit csalódás.
- Warmte
- Winddicht
