warme handschoenen
goede handschoenen die lekker warm zijn
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
goede handschoenen die lekker warm zijn
Getting cold fingers almost every time while riding with these on with outside temp being 0-5C. I have another pair from another manufacturer where I don't have these issue so I conclude that these Van Rysel are not very well made. The insulation is not good for finger tips. Also they are not very comfortable, very bulky and not a good experience
Je nai absolument jamais eu froid avec des gants en velo l'hiver. utilisé un hivers, je les utilise de nouveau avec plaisir cet hiver
Generalnie, to dobre rękawice jak na tą cenę. Nie można im zarzucić, że są zimne, czy uwierające. Jednak mają swoje minusy: jazda w deszczu ok 1h - do 40min było sucho później powódź w środku. Użyte materiały - kiepska jakość materiału od wewnętrznej strony (styk z kierownicą) nie wiem ile wytrzyma ale jest już mocno wytarty … Rzep - tu porażka
Szanowny Panie Pawle
Dziękuję, że znalazł Pan czas na pozostawienie opinii o rękawiczkach zimowych 900. Przykro mi, że nie spełniły Pana oczekiwań co do konstrukcji i materiałów. Co do przemoknięcia, to niestety nie są one wodoodporne a posiadają hydrofobowy materiał, który przy dłuższej…
sprawdzają się przy minusowych temperaturach, nie ślizgają się na kierowców, bardzo Wygodne
👍 Ottimo
Très bon qualité