Top
Idéal pour l hiver
- Warmte
- Winddicht
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Idéal pour l hiver
Utilisé pour trek montagne
idealne na chłodne dni, ciepło i komfort, wygodne i ciepłe, jednak nie za bardzo dają radę z deszczem, do tego najlepiej użyć rękawic ochronnych na deszcz wówczas jest i ciepło i sucho
Confortables mais taille plutot petit. A essayer en magasin ou prendre une taille supérieure
Grube ciepłe rękawiczki na rower. Używam ich jak temperatura kręci się w okolicach zera stopni. Polecam
Utilisés en vélotaff dans le froid alsacien, parfait en hiver avec les sous gants en soie/mérinos.
Bardzo fajne, ciepłe rękawice rowerowe na zimę.
Są mega ciepłe, aż za bardzo. na rower nadają się dopiero gdy na zewnątrz jest ujemna temperatura