Alle reviews
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Guanti ciclismo gialli
Ho acquistato questi guanti per sostituire quelli distrutti che possedevo. Il colore è ben visibile ed è importante. Li trovo poco pratici nel caso dobbiate fare qualcosa e dovete avere sensibilità. Tengono abbastanza caldo, fino a zero si può uscire.
- Warmte
- Winddicht
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Super produit
ce produit est idéal par temps froid, à -3/-4° pendant un trajet d'environ 30 minutes, mes doigts se refroidissent un peu mais c'est très soutenable. un très bon produit.
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht
Za te cene polecam
W okolicy 0 zera zaczynają szczypać ręce.
OK nawet sporo poniżej zera
Dobrze sprawdzily się przy jeździe rowerem w temperaturze -5 (odczuwalna -10/-15) stopni. Przy odczuwalnych -18 stopniach czuc było już pewien ziąb.
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht
Cómodos
Dan calor y no sudan las manos
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Warmte
- Winddicht
Antwoord van de verkoper
Hola Francisco Javier
Queremos Agradecerte mucho tus comentarios y valoraciones sobre los productos adquiridos en nuestras tiendas o a través de nuestra WEB , ya que estos, nos ayudan mucho a mejorar para futuras compras de otros usuarios .
Te…
Bardzo wygodne i ciepłe.
Z racji że zima jest jaka jest testowane przy max -3 stopniach i jest ciepło. Poduszki żelowe poprawiają komfort. Długi mankiet fajnie się chowa pod kurtką. I najważniejsze pokrycie zamszowe na całej powierzchni chwytu razem z palcami moim zdaniem najlepszy materiał.
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht
Rękawiczki na dodatnie temperatury
Sprawdzają się przy dodatnich temperaturach. W okolicach 0 stopni marzną już palce.
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht
Getestet bis -4
ich habe diese Handschuhe jetzt mehrfach getestet auf MTB und Gravel. Auf beiden Rädern konnte ich gut greifen und Bremsen und Schaltung bedienen. Besonders auf dem Gravelbike hatte ich etwas gezweifelt ob das funktionieren kann. Auf Die Polster an Handballen hätte ich aber lieber verzichtet. Bei -4° habe ich nach einer Stunde bei Ca. 20kmh keine
- Warmte
- Winddicht
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
Bune pana pe la -1 -2 grade
Bune pana pe la -1 -2 grade dar apoi se simte frigul. De vant nu protejeaza prea bine. Pe la -5 deja te dor degetele. Pentru timp scurt iti faci treaba cu ele.

