Ok
Jestem zadowolony z rękawiczek. Szukałem długo rękawiczek , które rzeczywiście można by nazwać zimowymi. Przetestowane w jeździe 3 h przy temperaturze 0-1 stopień i lekkim wietrze i nie odczułem by marzły mi dłonie ,a w szczególności palce co miało miejsce w innych zimowych już po 1 h jazdy. Ogólnie polecam można w nich bez problemu używać
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht

