比较暖和
比较暖和
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
比较暖和
Bei 0 Grad immer noch warme Finger
muy buenos para el frío
Hola Samuel
Queremos Agradecerte mucho tus comentarios y valoraciones sobre los productos adquiridos en nuestras tiendas o a través de nuestra WEB , ya que estos, nos ayudan mucho a mejorar para futuras compras de otros usuarios .
Te esperamos en…
warte swojej ceny, bardzo ciepłe i nie przeszkadzają w manewrowaniu przerzutkami , sprawdzą się w temperaturze nawet poniżej 0
Rękawiczki oceniam na bardzo ciepłe. Bardzo dobrze nadają się na jazdę na rowerze w temperaturze blisko zera. Dzięki kolorowi, zwiększona jest nasza widoczność na ulicy czy ścieżce rowerowej.
les gants sont top mais vraiment prévu pour le froid à 10 degrés on transpire dedans
稍大,手指有點無法完全到底,觸控功能有用,但用於新款的手機會更好用,保暖及防風,基本上就是密不透風,但也因此靈活性稍減,建議可以到現場試戴
親愛的顧客您好,
感謝您對鳳山店門市的支持與肯定,
您給予的回饋是我們進步的最大動力來源,
我們將持續不斷精進我們的服務與創造高CP值產品,
我們期待您能常來光顧唷~
迪卡儂鳳山店 祝您有美好的一天:)
您的運動好夥伴 JoJo
Dopo il primo lavaggio si è un po accorciato. Usati in bici da -3 a +3 gradi, ottimi Da +8 gradi, cominciano a fare troppo caldo
Schöner Handschuh, aber wenn es richtig kalt ist...., da finde ich Fäustlinge besser.
satisfaite