Mieszane uczucia.
Generalnie, to dobre rękawice jak na tą cenę. Nie można im zarzucić, że są zimne, czy uwierające. Jednak mają swoje minusy: jazda w deszczu ok 1h - do 40min było sucho później powódź w środku. Użyte materiały - kiepska jakość materiału od wewnętrznej strony (styk z kierownicą) nie wiem ile wytrzyma ale jest już mocno wytarty … Rzep - tu porażka
- Warmte
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Winddicht

