还不错,挺暖和的,骑自行车足够了,如果骑电动车可能会冷
还不错,挺暖和的,骑自行车足够了,如果骑电动车可能会冷
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
还不错,挺暖和的,骑自行车足够了,如果骑电动车可能会冷
保暖舒适
Super produit
Nem rossz, a dupla réteg működik, de 0 fok körüli hőmérséklet esetén lefelé azért ki tudnak hűlni az ujjvégek. Nagy előnye, hogy nem izzad bele a kezem és remekül lehet benne érintőképernyőt is kezelni. Kemény mínuszokban tehát nem kell tőle csodát várni, de ennél melegebb 5 ujjas kesztyűt még jóval drágábban is nehéz találni.
Kedves Kristóf!
Köszönjük szépen, hogy értékelted termékünket és, boldogok vagyunk, hogy bevált számodra a termék.
Kellemes napot kívánunk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza Judit
Országos Open Voice Moderátor
Les falta un poquito en los días de mucho frío
Hola Javi
Queremos Agradecerte mucho tus comentarios y valoraciones sobre los productos adquiridos en nuestras tiendas o a través de nuestra WEB , ya que estos, nos ayudan mucho a mejorar para futuras compras de otros usuarios .
Te esperamos en una…
Excellent gant coupe-vent qui ne garde les doigts bien au chaud même par des températures avoisinant les 0 degré.
Autour des 5 degrés aucun soucis mais à partir de 3 et en dessous bouts des doigts complement congelé et impossible de finir la sortie, je m'attendais à mieux.