Dobre, ale poniżej zera przy długiej jeździe marzną paluchy
Spodziewałem się lepszej ochrony w mroźne dni. Poniżej zera przy dłuższej jeździe marzną mi palce .
Kupiłem w promocji za połowę ceny, więc jakoś specjalnie nie narzekam 🙈.
Gdybym miał zapłacić pełną cenę to poszukałbym lepszych .
Ale jak to z odczuciami, każdy ma swoje 😆.
Jazda z barankiem jest możliwa chociaż zmiana przełożeń
- Warmte
- Winddicht
- Waterafstotend
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

