Super produkt. Bardzo przewiew...
Super produkt. Bardzo przewiewny. W bardzo ciepłe dni zupełnie nie czuć, że ma się fownna sobie. Wkladka mega wygodna. świetnie się układa. Nogawki są ciut długie, ale da się je ułożyć, tak aby nie przeszkadzały. Mam 188 cm, 84-85kg i rozmiar L siedzi idealnie. Jedyna wada - ekspres potrafi sie samemu rozpinać jeśli nie jest zamknięty na 100%.
- Vochtregulatie
- Stabiliteit
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding

