Uwielbiam go
Uwielbiam go
- Vochtregulatie
- Stabiliteit
- Zakken
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Uwielbiam go
167cm60kg
この価格でこの品質。素晴らしい!特にバックポケットが良い。
両脇腹のポケットがナイス。
パッドは程よい厚み。
あまりにも気に入ってしまい2着買ってしまった。
CASTELLI SANREMO RCとの比較では生地は多分カステリの方が良いかな?通気性はこっち。ポケットの使い勝手もこっち。パットはカステリの方が若干厚手。値段はこっちの方がかなり安い。
この価格で同品質のワンピースがあれば教えて欲しいくらい。ケチつけるとすればロング丈だから少し膝上でたわむ(脚が短い!?)
サンボルトとの比較は言いたく無い!
以上。
Ładny kombinezon
Bardzo fajny komplet, dobrze dopasowany, wkładka w spodenkach daje rade nawet na 3h jazdach
Najlepszy kombinezon jaki miałem
Bardzo fajny kombinezon, wygodna wkładka i bardzo dobrej jakości materiały.
Génial
Super kombinezon w końcu mam coś dopasowanego do mojej sylwetki. 130km bez najmniejszego dyskomfortu
Body fantastico! L’ho utilizzato per delle uscite sulle 4 ore…comodissimo. Il rapporto qualità prezzo è davvero ottimo! Ho acquistato una taglia S, sono altro 189 e peso 69kg…risulta bello aderente.
Los colores son muy chulos y el ajuste perfecto muy contento