Polecam
Powiedziałabym, że to bardziej bluza niż koszulka z tego względu że ma meszek w środku. Fajnie dopasowana, polecam brać rozmiar większy.
- Warmte
- Zakken
- Ademend vermogen
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Powiedziałabym, że to bardziej bluza niż koszulka z tego względu że ma meszek w środku. Fajnie dopasowana, polecam brać rozmiar większy.
Super wykonana. Używana w temperaturze 4-16. W temperaturze poniżej 6 stopni robi się zimno ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. definitywnie kupił bym ponownie.
Mam ok. 173 cm wzrostu i wagę między 69 a 71kg. Zakupiłem rozmiar M i muszę przyznać że jest na styk. Zakupiłem też rozmiar L ale okazał się jednak nieci za luźny za to M-ka jest mega przylegająca i wiem że powinna taka być ale myślę że jestem gdzie pomiędzy tymi rozmiarami . W każdym razie M jest bardziej odpowiedni . jeśli ktoś kupuje naprawdę
Produit top, tiens bien chaud pour l’hiver
Acheté la veste en L. Elle était très ajustée pour ne pas dire serrée. Je l'ai donc rendu et j'ai acheté la XL soit 1 taille de plus que ce que j'achète habituellement. La matière est agréable au toucher. La couleur est très vive, c'est exactement que je voulais pour être bien vu sur la route.
bluza spełnia wymagania, ok do temperatury 15 stopni (kwestia preferencji)