parfaite, mais je pense qu ell...
parfaite, mais je pense qu elle taille un peu juste
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
parfaite, mais je pense qu elle taille un peu juste
Kupiłem tę koszulkę w rozmiarze 2XL (na co dzień noszę XL). Przy 191 cm wzrostu i 98 kg wagi leży bardzo dobrze. Mogłaby być trochę dłuższa, ale nie jest to duży problem. Najlepiej sprawdza się w umiarkowanych temperaturach, około 10–13 (przynajmniej dla mnie). Dobry wybór na wczesną wiosnę i późną jesień
polecam
Odlično
Una prenda sencilla pero realmente efectiva. Para mi gusto pondría los bolsillos más bajos pero por todo lo demás genial
La compré en oferta y por ese precio no encuentras nada de una calidad parecida
Très confortable et respirant. pratique avec beaucoup de poches
Top