Jako uska
Bilo bi bolje da je malo manje uska, jako stegne pa se onda vise znojim ispod pazuha.
- Rekbaar
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bilo bi bolje da je malo manje uska, jako stegne pa se onda vise znojim ispod pazuha.
bardzo wygodna
Super produkt
bel cotone, comode e resistenti (anche in asciugatrice!)
bel cotone, comode e resistenti (anche in asciugatrice!)
bel cotone, comode e resistenti (anche in asciugatrice!)
ottima
Taille très bien, belle coupe et matière confortable. J'adore son style !
Nagyon jó az anyaga, mosásra jól tartja a formáját és anyagát, ami manapság ritkaság
Buen genero no se altera con el lavado