Wszytko ok
Wszytko ok
- Stabiliteit
- Verstelbaar
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wszytko ok
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i córka także. Piękny kolor no i stabilny na głowie.
Le système fermeture est très simple à utiliser, ma fille arrive à enlever et mettre son casque toute seule.
Świetny, kolejny już kask który kupujemy dla syna (z poprzedniego wyrósł). Łatwe zapięcie, pokrętło z tyłu umożliwiające dopasowanie. Jest stabilny i lekki, dobrze się trzyma głowy.
Bardzo dobrze reguluje się długość pasków, praktyczne zapięcie bez szczypania w brodę.
Bardzo fajny kask w dobrej cenie. Zapinanie na magnes
Ugodna i lagana.
Córka zadowolona, rodzice również, czego chcieć więcej :)
Leggero, confortevole