bardzo wygodny kask. latwa re...
bardzo wygodny kask. latwa regulacja. bardzo prosto się zapina i odpina
- Stabiliteit
- Verstelbaar
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
bardzo wygodny kask. latwa regulacja. bardzo prosto się zapina i odpina
Veľmi pohodlná, pekne sedí na klave a jednoducho sa zapina, už žiadne pricviknuta brada. Používa sa na biku, korčule a aj kolobezku
Perfecto para la bici.
Très bien. Le clip de la mentonnière est très pratique avec son aimant. cela évite les pincements.
Pont olyan, amilyet szerettem volna
Príjemná farba, ľahká prilba.
Excelente para múltiples actividades.
Très agréable à porter et ajustable
Funkcjonalny, stabilny.
Łatwa regulacja.
Zapięcie z zabezpieczeniem.
Ładne kolory i design.
To już kolejny kask tej firmy i córka bardzo zadowolona. Wygodny i solidny