Bardzo fajna kurtka
Bardzo fajna kurtka w góry, do miasta czy nawet na rower. Grubszy materiał/membrana skutkuje nieco większą masą. Super rozpinane zamki pod pachami-wywietrzniki. Fajne liczne kieszenie. Fajnie dopasowany kaptur. Jak do tej pory nie przemokła podczas nawet mocnego deszczu. Oddychalność ok. Ale trzeba brać poprawkę na temperaturę w jakiej się używa
- Waterdichtheid
- Ademend vermogen
- Lichtgewicht
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

