Bardzo przyjemna opaska, dobrz...
Bardzo przyjemna opaska, dobrze odprowadza wilgoć i nie ześlizguje się czoła.
- Warmte
- Zachtheid
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo przyjemna opaska, dobrze odprowadza wilgoć i nie ześlizguje się czoła.
Agréable à porter matière super
Kiválo izzadság felfogó futashoz vag ymas sportokhoz. En bicikli bukosisak ala is hordom. Ajanlott !
Excellent produit, pratique, fin et tient chaud
Très bon produit. Maintient bien les cheveux, la tête au chaud sans transpirer.
Très satisfaite.
Mieści się pod każdym kaskiem, dobrze chroni przed zimnem, wiatrem i jest przyjemna w dotyku
Ciepła, dobrze przylegająca do uszu, używam pod kask rowerowy i nigdy nie zsuwa mi się z głowy.
wygodna, pasuje pod kask
Parfait sous un casque d’équitation, ne bouge pas, fin, protège bien les oreilles du vent et du froid sans être chaud