Opaska
Fajna
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Fajna
polecam pod kask i od wiatru obowiązkowe
Parfait
bien large pour couvrir les oreilles, et suffisamment fin pour ne pas se sentir sous le casque !
Fajna opaska, ciepła, szeroka. Nie uciska. Polecam
Ottimo prodotto, buon prezzo
Cienki w sam raz na ok 10°, lub awaryjne docieplenie, z kolei na podjeździe nie grzeje przesadnie. Odpowiednio elastyczny, nie ciśnie nie jest luźny. Zero uwag
Kozackie
Wärmt gut ohren und Stirn und passt super unter die Helme. Kein Schweiß mehr in den Augen.
Couvre bien les
Oreilles et tiens bien au chaud