Wygodna opaska w czarnym kolor...
Wygodna opaska w czarnym kolorze z zewnątrz i wewnątrz, dzięki czemu dobrze wygląda nawet jak coś się przypadkiem podwinie. Dobrze chroni przed wiatrem
- Look / Design
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Zachtheid
- Warmte
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Wygodna opaska w czarnym kolorze z zewnątrz i wewnątrz, dzięki czemu dobrze wygląda nawet jak coś się przypadkiem podwinie. Dobrze chroni przed wiatrem
Szeles időben tökéletes védelem a fülnek, és elég vékony ahhoz hogy ne legyen kényelmetlenül meleg.
Małżonka używa w kolarstwie w chłodniejsze i wietrzne dni. Sprawdza się idealnie.
Są okej.
Super
Idealna w góry lub pod kask
Używam na rowerze i podczas spacerów z psem. Świetnie się sprawdza.
Tient chaud, matière agréable.
Je suis très contente de ce produit il m’a accompagné durant tout mes sortie vélo et roller de vitesse en hiver. Il tient chaud tout en restant léger on le sens pas sous le casque
super materijal