tres bon qualite prix
tres bon qualite prix, achetee pour me proteger des nuits froides dans le sahara lors des marathon des sables
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Bewegingsvrijheid
- Ademend vermogen
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
tres bon qualite prix, achetee pour me proteger des nuits froides dans le sahara lors des marathon des sables
Habe die jacke gekauft und ein mal getragen. Habe dann meiner Frau geschenkt nach dem ich festgestellt habe das die jacke für Damen hergestellt wurde.
použila jsem ji na trailový běh v nepříznivém deštivém počasí (12°C) - výborná hřejivost, solidní odvod potu, jedině co bylo horší odolnost proti dešti (kapuce, rukávy, záda). Jinak absolutní spokojenost
Veste légère, très sympa. Je ne sais si la composition en laine ajoute quelque chose parce que c'est quand même très très mince comme protection contre le froid.
Za sve vremenske uvjete.. Ne propušta vjetar, ni vodu. Lagana, zauzima jaaako malo mjesta u torbi. Nije promočila 16 km po jakoj kiši . Zaljubljena sam u ovu jalnu
Poštovana Širli,
zahvaljujemo Vam na recenziji za naš proizvod.
Drago nam je da ste zadovoljni našim proizvodom te se isto tako nadamo da će Vas isti služiti i dalje.
Cijenimo Vaš komentar i mišljenje jer nas na taj način motivirate za daljnje poboljšanje…
Pratico, caldo e confortevole
Mám veľkosť XL, na moju výšku 185cm a extra dlhé ruky sadla skvelo! Pred pár dňami som ju vyskúšala na hrebeňovke VF a nemám jej čo vytknúť! Veľmi mi vyhovuje, že rukávy od lakťov má z iného materiálu, ktorý je tenší a priedysšnejší, taktiež chrbtová časť je štedro odvetraná, takže ideálna bunda na nosenie ruksaku a pohyb v prírode.
Vynikající bunda - teplá, prodyšná, velká volnost pohybu, výborně sbalitelná.
bardzo wygodna, praktyczna kurtka hybrydowa, bardzo ładny design, używana na 5tysięcznikach w Kaukazie. Z minusów- tył pleców nie jest docieplony, w niższych temperaturach pojawiał się dyskomfort termiczny
Parfait
Bonjour,
Merci d'avoir pris le temps de compléter un avis et de recommander notre manteau d'alpinisme.
Bonne journée!
Hélène, conseillère sportive