Lekka, spełnia moje oczekiwani...
Lekka, spełnia moje oczekiwania w 100%
- Warmte
- Ademend vermogen
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Lekka, spełnia moje oczekiwania w 100%
lehká, pohodlná při pohybu, velké kapsy, super vychytávka vyšitý nákrčník. Velké využití , běh, horolezeni, skialpy, běžky
Kurtka super sprawdza się na jesienne wędrówki
Ador aceasta geaca.
Jestem bardzo zadowolona wygodną zamek świetny pomysł
Świetnie sprawdza się na jesienne i zimowe podejścia czy wspinaczki. Jeszcze przyjdzie czas, ale na pewno przyda się też w lecie i na wiosnę. Naprawdę świetna kurtka, od przodu chroni puch, a tam gdzie trzeba przewiewu, na placach, ma małe dziurki i nie ma tan puchy, żeby nie nasiąkał.
Kaptur idealnie mieści kask i nie jest sztywny, tylko ładnie
Agréable bonne tenue génial
Super
super kurtka świetnie sprawdza się do biegania i skiturow bardzo dobra ochronaprzeciwwiatrowa
Perfecta