Kurtka jest świetna, jednak pr...
Kurtka jest świetna, jednak przez wąskie rękawy i dół opinający biodra nie jest ona zbyt komfortowa w noszeniu (rozmiar M przy wzroście 170cm). Chętnie kupię nową, poprawioną wersję.
- Warmte
- Ademend vermogen
- Bewegingsvrijheid
- Prijs-kwaliteitverhouding

