Bluza
Dobra bluza tylko trochę rękawy za długie jak na S
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Dobra bluza tylko trochę rękawy za długie jak na S
Seul inconvénient ces que la veste ce tâche facilement.
Bardzo fajna bluzą, może pełnić też funkcje kurteczki. Kolor twarzowy, rozmiar ok, dobrze skrojona
Au top et qualité top
Léger, agréable à porter, très chaud et pourtant tissus fin. Je re commande. Élégant, pratique avec ces poches.
O ador.
Bluza bardzo fajna, mega wygodna, dosyć ciepła. Fajnie, że jest kaptur.
Kieszeń na piersi dość spora, zmieści się smartphone.
Za tą cenę naprawdę warto.
Jedna gwiazdka mniej ponieważ po miesiącu rozpruł się materiał na końcu rękawa. Oczywiście reklamacja uznana i wymieniono na nowy egzemplarz i jak dotąd wszystko OK :)
Super wygodna
Bardzo dobry zakup
Très bonne qualité on