Spodnie bardzo lekkie i przewi...
Spodnie bardzo lekkie i przewiewne
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Spodnie bardzo lekkie i przewiewne
Comozi si practici!
Bardzo wygodne, rozciągliwe spodnie, po kilku latach używania nic się z nimi nie dzieje, polecam
i wash it for the first time before i wear, the color runs when i wash it. since then i have been washing it by hands instead of using the washing machine because i am afraid the color run and stain my other clothes. until today i still hand wash it cause the color keep running every time i wash it.
Annem için aldım kaliteli sağlam konforlu sıcak tutuyor sevdik biz
OK
Son maravillosos, muy cómodos y entallan bien… yo los uso desde primavera a otoño porque no son calorosos pero tampoco dejan entrar tanto el frío y para los paseos con perros y hasta de turismo van muy bien
confortable
Spodnie bardzo wygodne na siłownię do wędrowania, chillowania w domu. Jedyny minus, który widzę, to że w praniu przyciąga do siebie kłaczki i trzeba je po każdym praniu oczyszczać, na szczęście kłaczki sprawnie schodzą więc ogólnie ok.
Polecam