Ottimo seggiolino, comodo e fa...
Ottimo seggiolino, comodo e facile da installare
- Anatomisch ontwerp
- Compatibiliteit
- Gemakkelijk in gebruik
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Ottimo seggiolino, comodo e facile da installare
Pour l'instant juste utilisé pour des petits trajets, notre petite fille est bien installée. Nous avons rajouté une pince pour tenir ensemble les bretelles
szybki montaż. lekki, dzięki eckonstabilnie siedzi. poprawiłabym w nim pasy. dziecko łatwo ściąga je z ramion..musiałam je poprawić
Bon porte bébé à mettre sur le vélo. Je recommande ce produit
Super, elastyczne pałąki dobrze amortyzują na dziurach.
Świetny fotelik. Syn zadowolony.
Bardzo wytrzymały fotelik, a opcja odchylenia go podczas jazdy jest rewelacyjna!
Łatwo się montuje i szbko zdejmuje. Stabilny. Polecam ☺️
porte- bébé très facile à mettre sur le vélo. Même derrière l'enfant peux voir. Il est très léger.
dla naszego dziecka najlepszy na rynku. łatwy w montażu. wygodny. polecamy w 100%