Rewelacyjny fotelik
Bardzo polecam, łatwość montażu nawet z linkami na ramie. Dziecko bardzo zadowolone z jazdy, wygodnie mu chyba. Pasy 5 punktowe, plus dla bezpieczeństwa
- Anatomisch ontwerp
- Gemakkelijk in gebruik
- Compatibiliteit
- Prijs-kwaliteitverhouding

