wszystko w najlepszym porządku...
wszystko w najlepszym porządku
- Gemakkelijk in gebruik
- Efficiëntie
- Rembediening
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
wszystko w najlepszym porządku
ESTE BUNA DAR NU EXCELENTA
rower bardzo ladny kolorystycznie, corka widziala ten ten i tylko ten ;) co do osprzetu, jak na 10 latke prosty w obsludze ( moze i lepiej ) poki co nam pasuje
Très beau vélo
Parfait
Odlična bicikla
Está bien para una niña de 8 años, le durará unos años más. Ella está muy contenta con la bici, la usa para ir al colegio y montar en el parque.
La compramos en tienda y nos la mandaron a casa rápidamente. Atención, viene sin pata de cabra, hay que comprarla por separado, al igual que el sujeta botellas.
Bene
Ottima bici mb da ragazzino con ottimo rapporto qualità prezzo.
Mooie stoere mountainbike voor een goede prijs. Versnellingen werken goed en dankzij het ontwerp past mijn zoon van 7 op de fiets met 26” wielen.
Erg verrast door de looks en de prijs/ kwaliteit verhouding