Szuper, tavasszal és ősszel a legjobb hordani.
Elképesztő szerencsém volt, mert pont egy olyan sokat látott valaki magyarázott előttem egy túrázó csoportnak, aki nagyon erre a cipőre esküdött. Megvettem, nem bántam meg. Nyilván nem utcai cipőről van szó, tehát aszfalton meg nagyon köves terepen hosszan caplatni benne nem ideális, utóbbira jobb a bakancs, olyanom is van, az nyilván jobban tartja
- Grip
- Demping
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design

