Great buy
Comfort and fit is perfect but had to move up one size.
- Bestand tegen wild
- Bewegingsvrijheid
- Vochtregulatie
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Comfort and fit is perfect but had to move up one size.
Zaliczyłem kilka jazd w lesie przy 15-17 st. C. Było optymalnie. Wygodne. Nie wiem jak się sprawdza się w starciu z roślinnością.
Fajne przewiewne spodnie, bardzo elastyczne, więc są wygodne. Jednocześnie przy 10ciu stopniach nie było zimno. Kieszenie duże, mieszczące współczesny duży smartfon. Za tę cenę nie ma co szukać dalej
Sanırım satılan ürünlerin bacak boyları aynı sadece genişlikleri farklı. 1.90 boy Xl aldım biraz kısa geldi. Ürün incecik bir ürün yazlık.
Bon produit
โดยรวมดีค่ะเนื้อผ้าเบาแห้งง่านระบายลมดี
**ตรงซิพสั้นไปนิด และไม่แข็งแรง ขาดง่าย เอวด้านหน้าต่ำไปหน่อย
Spodnie dość cienkie i nieźle oddychające oraz szybko schnące. Ja używam do enduro i zjazdów i są spoko. Rozmiar też ok, dopasowanie ok. Brakuje mi jakiegoś Ala paska czy coś tak aby można było lepiej dopasować ale i tak nie jest źle. A jak za tą cenę to jest bardzo bardzo dobrze.
Pantalone davvero ottimo per vestibilità e comodità di utilizzo,sembra anche abbastanza resistente senza essere troppo pesante. Per quello che costa è davvero ottimo 👍
qualité correcte, baisse en qualité par rapport aux pantalons de la même gamme il y a qq années.
dommage les scratches qui s'accrochent avec les habits, et parfois "piquent" et gêne au pédalage.