Plus mince que je pensais, mai...
Plus mince que je pensais, mais bien!
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Plus mince que je pensais, mais bien!
Bardzo ciepło w głowę polecam
Ciepła, solidna. Trochę gryzie, jak to wełna.
Angenehm zu tragen, eher dünnerer Qualität, ideal unter dem Skihelm.
La qualité n'est pas au rendez-vous.
Le produit s'abîme très rapidement, et je ne l'ai pas encore lavé...
Idealna do biegania
Polecam!
Ciepła i przyjemna opaska. Używam do biegania przy niskich temperaturach. Sprawdza się idealnie!
Jedyne zastrzeżenie, że jak zrobi się wilgotna to ma tendencję do marszczenia i skręcania się, nie wygląda to estetycznie.
Świetna opaska, oddychający materiał, dobrze sie trzyma a jednocześnie nie uciska za mocno
Bardzo dobra, uzywam pod kask rowerowy