Bardzo dobra, uzywam pod kask ...
Bardzo dobra, uzywam pod kask rowerowy
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Bardzo dobra, uzywam pod kask rowerowy
Przyjemny materiał, dobry rozmiar, nie uciska glowy
Super fajna
Uniwersalny rozmiar ale na męską głowę to jednak może się okazać nieco za mała. Poza tym bardzo ok.
super
ok
cienka, lekka, wygodna i stylowa. ciepła i łatwa w utrzymaniu czystości, fajny wybór kolorów. to juz mój 3ci model, pomimo częstego użytkowania nie ma śladów użytkowania.
Super
Mooie hoofdband, prima kwaliteit en prijs
好好