Miły, niegryzący materiał.
Miły, niegryzący materiał.
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Miły, niegryzący materiał.
Wszystko ok
Déçue de la plupart de mes articles en merinos chez decathlon, y compris ce bandeau, qui se trouent très vite malgré un lavage rare et délicat et un rangement précautionneux.
pod kask i nie wieje po uszach. super!
Super praktisch und bequem. Ich habe mehrere.
Wszystko super
Bardzo dobry produkt
Tiens bien autour de ma tête en tenant les cheveux en arrière acheté pour me démaquiller et non pour courir ou me tenir chaud aux oreilles
To już moja druga opaska, poprzednia jeszcze sygnowana logiem Forclaz. Super skład, cienka, idealna na lato. Czekam na inne kolorki. Po praniu nic się nie dzieje.
Idealna na rower dla dziecka borykającego się wiecznie z zapaleniami ucha w zdradzieckie wiosenne dni.
Kolor taki że dziecko łatwo dostrzec w lusterku rowerowym.