Używam jej na rowerze pod kask...
Używam jej na rowerze pod kask, sprawdza się doskonale.
- Stevigheid
- Warmte
- Zachtheid
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Look / Design
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Używam jej na rowerze pod kask, sprawdza się doskonale.
I wouldn't change a thing about these.
Me gusta mucho
Příjemná na odvod potu z čela
Cieniutka ale mega ciepła i przewiewna
Prijeten in udoben trak. Perem ga v stroju in kakovost ostaja. Ni pa ravno za hudo zimo, morda kot podtrak pod drugo kapo.
polecam
Dość cienka i wygodna. Kupiłem ją, żeby kask nie obcierał czoła — spełnia swoje zadanie.
Super produkt
bien pero finito (no abriga tanto), y sale mas verde que en la foto