nie są zbytnio elastyczne, mat...
nie są zbytnio elastyczne, materiał wewnątrz mechaci się, ale to pewnie do 1 prania. za tą cenę jednak myślę że ok
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
nie są zbytnio elastyczne, materiał wewnątrz mechaci się, ale to pewnie do 1 prania. za tą cenę jednak myślę że ok
bon short taille bien et résistant.
Zgodne z rozmiarem, polecam
excelent produits
Ottimo
Confortables !
Bardzo fajne spodenki
polecam dobry material
bardzo wygodne
Fajna jakość, wygodne