Kényelmes viselet, jól tart, n...
Kényelmes viselet, jól tart, nem izzad bele a fejem, jól szellőzik.
- Prijs-kwaliteitverhouding
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Kényelmes viselet, jól tart, nem izzad bele a fejem, jól szellőzik.
Skvělá, pohodlná, dobře větrá, při pádu spolehlivě zafungovala.
Robi świetne wrażenie, nie mogę doczekać się pierwszych wycieczek
Très résistant et confortable pour le prix
Łatwa regulacja, fajny wygląd, sprawia wrażenie solidnego.
POLECAM wspaniały kask. Super wygodny, świetna jakość.
parti um capacete que tinha e comprei este pelas suas características de segurança, adapta-se bem na cabeça
Bien