Bardzo spoko ale jest jedno "ale"
Kask bardzo solidny i w atrakcyjnej cenie. Ma dobra wentylację i jest dosyć głęboki co daje poczucie bezpieczeństwa. Przednie otwory dobrze trzymają okulary, których akurat się nie używa. Byłoby idealnie, gdyby nie fakt, że decathlon nie ma wymiennych wkładek w ofercie. Liczę, że z biegiem czasu wprowadzi je do oferty, bo inaczej pozostanie

