jó ár érték arány
Jó ár érték arány, jól néz ki, kényelmes, nem koszolódik
- Grip
- Slijtvastheid
- Pascomfort
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Jó ár érték arány, jól néz ki, kényelmes, nem koszolódik
Ottimo prodotto, molto confortevole
A primera vista parecen unas zapatillas más cómodas que las de suela rígida. La sujeción es correcta y el apoyo en tierra bueno. Ideal para rutas mtb en las que se hace cicloturismo. Un precio muy interesante.
Hola Pere,
Muchas gracias por escribir tu opinión en la página web de Decathlon, nos hace felices saber que has encontrado el producto que buscabas.
Nuestros equipos trabajan para satisfacer a nuestr@s usuari@s ciclistas, buscando la mejor calidad y…
Produit non conforme au attente, je suis plutôt déçu par la qualité du tissu sur le dessus du pied. Produit inadapté à l'utilisation de pédale automatique, se déforme à la tiré du pied. Bonne accroche pied a terre et ne donne pas mal au pied (attention au personne qui ont le pied large ...
Bonjour Pierrick,
Merci d’avoir pris le temps de partager votre avis, même si je suis désolé de lire votre déception. On ne va pas se mentir, un produit qui ne répond pas à vos attentes, c’est aussi un retour important pour nous.
Vos remarques sur la tenue du…
Hagyományos pedálon nekem csúszkál és hamar letörnek a bütykei, spd-vel hibátlan, szellős inkább meleg időben ideális, felcsapódó víz azonnal beáztatja. Merev talapa segíti a tekerést. Kényelmes. Száraz jóidőben spd használatával nagyon jó választás.
Kupiłbym drugi raz
Polecam
Dla początkujących w sam raz. Na tyle wygodne, że można w nich chodzić (może nie na co dzień, bo podeszwa jest jednak dosyć sztywna), góra wykonana z cienkiej siatki, więc są przewiewne (nie polecam na zimę, ale na wiosnę/lato idealnie). Bloki po zamontowaniu nie wystają, więc też na plus
Polecam, na początku dosyć ciasno wchodzą, ale po kilku razach jest dobrze
Ekstremalnie testowane przez ponad 2 tygodnie w lesie, na obozie harcerskim. Przetrwały całe rozstawianie obozu, codzienne kursy do sklepu, potężną ulewę, a teraz jeszcze codziennie jeżdżę w nich do pracy. Z plusów: wygodne, szybko schną, lekkie, eleganckie (nawet do kościoła), praktyczna siateczka na sznurówki, proste mocowanie bloków (dla