Pose bien sur le…
Pose bien sur le corps, chaud, et pratique
- Warmte
- Prijs-kwaliteitverhouding
- Vochtregulatie
Reviews en ratings helpen klanten meer te weten te komen over onze producten, diensten of ervaringen.
Alle beoordelingen worden gemodereerd voordat ze worden gepubliceerd. Standaard worden nieuwste beoordelingen als eerste getoond.
Pose bien sur le corps, chaud, et pratique
Dobra jakość ale nieco grubsza. Ciepła.
Correspond à notre attente, de bonne qualité proche du corps en laissant les mouvements libre
Ce maillot thermique est d'une très belle qualité et taille parfaitement
Vše ok
Remek kialakítás
Kedves Anett!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy értékelted termékünket. Örömmel értesültünk arról, hogy igényeidnek megfelelő termékkel tudtunk szolgálni számodra.
Bízunk abban, hogy továbbra is vásárlóink körében…
Végre egy jó ár-érték arányú téli felső, ami kifejezetten meleg. Kiváló téli, hideg, hosszú futásokhoz.
Kedves Dóra!
Köszönjük szépen, hogy időt szakítottál arra, hogy megosztottad tapasztalataidat a termékkel kapcsolatban. Örömmel vettük tudomásul, hogy az általad vásárolt termék kielégíti az igényeidet.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza…
Kültéri futáshoz, kerékpározáshoz választottam aláöltözetnek. Nagyon szeretem.Ajánlom.
Kedves Égnes!
Köszönjük szépen, hogy értékelted termékünket és, boldogok vagyunk, hogy bevált számodra a termék.
Kellemes napot kívánunk.
Sportos üdvözlettel:
Bulejsza Judit
Országos Open Voice Moderátor
perfetto per correre all'aperto in queste serate fredde
저는 매장에서 구매 입어보고 구매했어요. 지금 한참 추울 때는 요 거랑 기모 입고 바람막이 입고요 평상시 영상 0도 -2도 까지도 요거만 입고 베스트에 바람막이 좋아요. 춥지 않아요. 몸에 밀착되어 좋구요 . 저는 157에 49인데 상체가 말랐어요. 매장에서 xs도 입어 보았지만 좀 갑갑했구요 s가 편하게 잘 맞아요 너무 좋은 옷이랍니다 ~